Albumy i foto książki ślubne – zdjęcia na Pen-drive

Albumy i foto książki ślubne-zdjęcia na Pen-drive

Często zadawane pytania

– Czym różnią się albumy ślubne?
– Co je wyróżnia, który wybrać?
– Jakie są główne różnice?

Ten post pomoże Wam zrozumieć czym różnią się foto produkty ślubne.

Producenci foto produktów ślubnych polecają trzy główne rodzaje albumów:

Album tradycyjny

Album tradycyjnyto album, do którego wkleja się zdjęcia.
Albumy robione są ręcznie na indywidualne zamówienie. Określamy materiał okładki (Eko skóra, skóra naturalna lub tkanina introligatorska).Okładka może mieć akrylowe dodatki, zdjęcie lub zdjęcia, ozdobne tłoczenia oraz napisy.
Zamówienie albumu określa ilość i kolor kartek. Kartki wykonane są z ozdobnego grubszego brystolu.

Dodatkowo można zamówić pergaminowe przekładki. Najbardziej popularny wymiar to 30X30cm lub 33X33cm. Wklejamy do nich zdjęcia 15X23cm lub 20X30cm. Albumy tradycyjne produkowane są z ilością stron: 40 – 60 – 100.

Foto albumy

Foto albumy to nowsza forma albumu, w którym całe strony zrobione są w formie jednego zdjęcia.
Strony projektuje się w programach komputerowych i można na każdą nanieść od jednego do kilku zdjęć.Tego typu albumu mają ograniczoną ilość stron, ze względu na to, że pomiędzy dwa zdjęcia wkleja się grubą przekładkę kartonową o grubości 1 mm. Przekładka usztywnia karty albumu tworząc wrażenie solidności wykonania.

Foto albumy produkuje się na indywidualne zamówienie i mogą mieć od 10 do 40 stron. Zamawiając taki album musimy wiedzieć, że dodanie większej ilości zdjęć spowoduje, że będą to kompozycje po kilka mniejszych zdjęć na stronie.

Podobnie jak przy albumach tradycyjnych foto albumy robione są ręcznie, na indywidualne zamówienie. Określamy materiał okładki (Eko skóra, skóra naturalna lub tkanina introligatorska). Okładka może mieć akrylowe dodatki, zdjęcie lub zdjęcia, ozdobne tłoczenia oraz napisy. Możliwa jest też do wykonania, okładka książkowa w formie zdjęcia. Foto albumy produkuje się w różnych wymiarach: 15X15cm, 20X20cm, 25X25cm, 30X30cm, panorama 20X30cm, 30X40cm.

Foto książka

Foto książka to zdecydowanie najnowsza forma albumów ślubnych. Główna różnica pomiędzy foto albumem, a foto książką polega na tym, że foto książki mają cieńsze kartki i są to często, sklejone ze sobą dwie strony papieru fotograficznego, wliczając warstwę kleju kartka ma grubość 0,35mm.

Foto książki mogą być produkowane w różnych technologiach druku, poza naświetlanymi w tradycyjny sposób na papierze fotograficznym, produkuje się również drukowane na pojedynczych kartach drukiem cyfrowym lub atramentowym. Podobnie jak przy albumach tradycyjnych oraz foto albumach, foto książki robione są ręcznie, na indywidualne zamówienie.

Określamy materiał okładki (Eko skóra, skóra naturalna, tkanina) lub najpopularniejsza dla foto książek jest okładka w formie nadrukowanego zdjęcia. Foto książki ze względu na cieńsze kartki, mogą mieć więcej stron i produkuje się je w zależności od wymiarów od 20 do 120 stron.

Daje to możliwość wydrukowania większej ilości bardzo dużych zdjęć. Często zdjęcia mają wymiary całej strony. Foto książki robi się w wymiarach: 15X15cm, 20X20cm, 25X25cm, 30X30cm, panorama 20X30cm, 30X40cm, 28X42cm.

KRUTY WEDDING STUDIO poleca wszystkie formy i rodzaje albumów w zależności od upodobań młodej pary.
Bardzo popularne są też zestawy:
Foto książka dla młodej pary 30X40cm.
Mniejsze foto książki dla rodziców 20X20cm.
Pen drive z filmem i zdjęciami.
Wszystko wykonane w jednym odcieniu i z jednego rodzaju materiału.

Eleganckie trwałe ślubne pudełko z odbitkami 15X23cm 100 sztuk, Można tym produktem zastąpić album lub wybrać więcej zdjęć poza albumowych.

Nasze filmy i zdjęcia nagrywamy na eleganckie szybkie pen drive USB3.0 SANDISK o pojemności 16 lub 32GB.