Profesjonalny fotograf na wesele

Mamy otwarte podejście do reportażu, zaklinając w obrazie Wasze chwile z dnia ślubu. Naszym celem jest zrobienie Wam niezapomnianych zdjęć z najważniejszego dnia w Waszym życiu. Nasz zawód to nasza pasja, a nasza pasja to nasz zawód. Czego chcieć więcej…

Fotografia oraz wideofilmowanie Kruty wedding studio

KRUTY WEDDING STUDIO
To rodzinna firma, która powstała z pasji do fotografii i filmu.

MISJA:
Jesteśmy dwu osobową firmą działającą na rynku od kilku lat. Wszystko wykonujemy sami od pierwszych
uchwyconych kadrów , po obróbkę graficzną zdjęć i montaż filmów. Projektujemy albumy, foto książki i okładki.
Wybieramy nowe wzory pudełek i Pen-drive.

CEL:
Naszym celem jest Wasze zadowolenie, czujemy się wtedy docenieni. Ciągle stawiamy na swój rozwój przez uczestnictwo w warsztatach, zjazdach, wystawach dla fotografów i filmowców ślubnych.

DYSKRECJA I EMOCJE:
Nasze prace to dyskretne czyste reportaże. Dzięki temu wyrażamy za pomocą kadrów Wasze emocje.
Pracujemy zwłaszcza we dwoje co daje nam doskonały kontakt i współpracę z naszymi klientami.

GWARANTUJEMY WAM:
Wszystkie sesje i reportaże ślubne zawsze wykonujemy osobiście. Nie wysyłamy pracowników, praktykantów oraz podnajętych firm. Na ślubie zawsze zjawiamy się my.

NAGRODZENI PRZEZ EEVA PRO:
Zostaliśmy wyróżnieni i docenieni.
Należymy do zacnego grona najlepszych profesjonalnych filmowców ślubnych w Europie i na świecie. Zrzeszonych w prestiżowej organizacji EEVA PRO. Przynależność do tej organizacji stawia przed nami ogromne wyzwania związane z ciągłym rozwojem,podnoszeniem swych kwalifikacji i standardów.

ORŁY FOTOGRAFII:
Najlepsza firma foto- wideo ziemi raciborskiej. Laureat tegorocznej nagrody ORŁY FOTOGRAFII. Nagrodzeni na podstawie opinii klientów, wpisów internetowych, jakości oraz całorocznej pracy. To dzięki Państwu, naszemu zaangażowaniu, zostaliśmy wyróżnieni i należymy do grona najlepszych firm w Raciborzu.